MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Kwiecień 1945 roku, nazistowskie imperium chyli się ku upadkowi. Ale armia amerykańska również traci siły. Żołnierze są wręcz wycieńczeni fizycznie i psychicznie. Aby skończyć tę wojnę, musi nastąpić ostateczna mobilizacja.

W dniach 15.10 – 21.11.2014 firma Skrivanek organizuje ogólnopolski konkurs lingwistyczny dla studentów filologii angielskiej i kierunków pokrewnych, którzy są zainteresowani rozwijaniem swoich kompetencji translatorskich.

Celem badań socjologii jest sposób funkcjonowania społeczeństwa i zmiany w nim zachodzące. Socjologowie zajmują się badaniem społecznych reguł, procesów i struktur, które wpływają na ludzi na różne sposoby tworząc pomiędzy nimi relacje. Te mechanizmy łączą i dzielą ludzi, tworzą lub są przejawem więzi między jednostkami, a także pokazują proces ich zmian.

Zdarza ci się na dłużej zawiesić wzrok na grafice najnowszej gry na konsolę lub PC? A na okładkach gazet? Czy kiedykolwiek wymknęło ci się „Mega!” na widok powalającego budynku? Sam możesz projektować takie grafiki i budynki. Jak?

Twoje spojrzenie na świat różni się od spojrzenia statystycznego nastolatka? Od wiadomości o wybuchowej kreacji gwiazdy w odległym Hollywood, wolisz informacje o wybuchu gwiazdy w odległej galaktyce? Kiedy nauki ścisłe masz w genach, a do swojego nazwiska chciałbyś w przyszłości dołączyć tytuł naukowy, program edukacyjny ADAMED SmartUP jest właśnie dla Ciebie!

Laureatami tegorocznej Nagrody Teofrasta, ustanowionej i przyznawanej przez redakcję magazynu Charaktery za najlepsze książki psychologiczne, zostali: dr hab. Jan Cieciuch oraz dr hab. Piotr Francuz. Natomiast książka Jacka Walkiewicza została nagrodzona w plebiscycie czytelników.

W Sali New Connect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia Indeksów VII edycji projektu stypendialnego dla maturzystów – Indeks Start2Star.

Po wakacyjnej przerwie wracamy do studenckiej rzeczywistości, która zawsze wprowadza coś nowego, a dla wielu przygoda ze studiami dopiero się zaczyna. Wychodzimy z propozycją dołączenia w struktury naszej organizacji, co jest dla Was idealnym rozwiązaniem na okres całych studiów!

Jeśli Twoja przyszłość nie jest Ci obojętna, chcesz świadomie kroczyć wybraną ścieżką zawodową i rozwijać swoje zainteresowania, mamy dla Ciebie znakomitą propozycję! Już 21 października startuje kolejna edycja Targów Pracy na Politechnice Białostockiej.

Przełamywanie schematów myślowych, podstawy improwizacji jazzowej, warsztaty kulinarne czy pokazy układania bukietów -  Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego SA wraz z Partnerami serdecznie zapraszają do udziału w II edycji Targów Edukacji Nowoczesnej (TEN 2014), które odbędą się 21 października br. w Muzeum Lotnictwa w Krakowie.

Przedstawiciele zawodów medycznych działają dziś nie jako „służba zdrowia”, lecz jako pracownicy sektora „ochrony zdrowia”. Oprócz lekarzy potrzebni są wykształceni ludzie, którzy będą w nim pracować: pielęgniarki, położne, ratownicy medyczni, fizjoterapeuci, kosmetolodzy, analitycy medyczni oraz ci, którzy będą kierować ich pracą.

Lasy, bagna, mgły, jezioro a nad nim pensjonat – Jeziorak. Niewielkie miasteczko, komisariat policji i jego komendant (Mariusz Bonaszewski). Tajemnicze zabójstwo ukraińskiej prostytutki i śledztwo, które prowadzi podkomisarz Iza Dereń (Jowita Budnik). Pomaga jej młodszy kolega, aspirant Marzec (Sebastian Fabijański). Historia komplikuje się, gdy ślady prowadzą do właściciela pensjonatu.

Do 31 października br. odbywa się rejestracja uczestników i uczestniczek II edycji Wielkiego Turnieju Edukacji Medialnej (WTEM). Pierwsza jego odsłona spotkała się z dużym zainteresowaniem i okazała ogromnym sukcesem. Jest to konkurs przygotowany przez Fundację Nowoczesna Polska dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności i wiedzę w zakresie tradycyjnych i nowych mediów.

Mam 22 lata i organizuję największe ogólnopolskie targi pracy, czyli parę słów o ludziach z AIESEC. Atrakcyjna dwudziestoparoletnia dziewczyna w zwiewnej sukience zbiega ze schodów i wychodzi z domu. Nie, nie idzie na kawę z przyjaciółkami, tylko na spotkanie biznesowe ze znaną firmą. To nie początek kolejnego oderwanego od rzeczywistości polskiego serialu. To „dzień jak co dzień” w życiu Eweliny Prus.

Zastanawiasz się nad studiami w Australii? Marzysz o tym, żeby zamieszkać w egzotycznym i ciepłym kraju? Chcesz wzbogacić swoje CV o australijskie referencje i podszkolić język angielski? Australijska agencja edukacyjna Open Conexus organizuje w Polsce cykl prezentacji na temat antypodów.

artykuł sponsorowany

Z czym kojarzy ci się kierunek turystyka i rekreacja? Z organizacją podróży – powiedzą niektórzy. Z pracą w ośrodkach sportowych – według innych. To wszystko prawda. Jednak te studia to coś więcej – świetnie się tu wpisuje coraz bardziej nabierająca na znaczeniu turystyka biznesowa.

Wydawnictwo Naukowe PWN zaprasza 24 października bm. na wyjątkowe wydarzenie – Sympozjum wykładowców akademickich.

Stawką w zawodach są indeksy Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe. Jest zatem o co walczyć. Do uczestnictwa w rozgrywkach organizatorzy zapraszają wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Tegoroczne zawody odbywać się będą pod hasłem przewodnim „Zarządzanie zmianą”. Zapisy trwają  do 31 października br.

Jesteś studentem jednej z krakowskich uczelni? Chcesz poznać ciekawych ludzi, zdobyć praktyczne doświadczenie, podróżować i rozwijać swoje pasje? Freshmen’s Survival jest właśnie dla Ciebie!

Ogólnopolski Konkurs „Nauka i praktyka w zawodzie dietetyka” jest skierowany do absolwentów studiów I stopnia, absolwentów i studentów studiów II stopnia kierunku dietetyka, technologia żywności, biotechnologia, oraz innych pokrewnych kierunków studiów.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.