MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Poznań jest znakomitym miastem do studiowania, do zabawy i do pracy – podkreślali członkowie Komitetu Honorowego Poznańskiego Salonu Maturzystów w podczas uroczystości otwarcia. I zachęcali maturzystów, żeby zadbali o jak najlepszy wynik majowego egzaminu.

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie to największa uczelnia publiczna we wschodniej Polsce z ponad 70-letnią tradycją.

Ogromne zainteresowanie ubiegłoroczną edycją Salonu Maturzystów w Szczecinie skłoniło organizatorów do przedłużenia tej imprezy do dwóch dni. Pierwszego dnia gości Salonu przywitali na Uniwersytecie Szczecińskim członkowie Komitetu Honorowego.

Pod takim tytułem, od września, rusza pierwszy w Polsce cykl POWER SHOW, dedykowany kobietom. Obejrzy go prawie 3000 kobiet w kinach Cinema City, w 14 miastach Polski.

Choć warszawski Salon był otwarty dla zwiedzających od 9.00, już około ósmej do Auli Głównej zaczęli wchodzić maturzyści z Warszawy i województwa mazowieckiego. Oficjalnie przywitali ich na Warszawskim Salonie Maturzystów: prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, prof. Marek Krawczyk, przewodniczący Konferencji Rektorów Uczelni Warszawskich, rektor WUM, prof. Jan Szmidt, rektor Politechniki Warszawskiej, Anna Frenkiel – dyrektor OKE w Warszawie, Włodzimierz Paszyński – wiceprezydent, Katarzyna Góralska – mazowiecki wicekurator oświaty oraz Waldemar Siwiński – prezes Fundacji Edukacyjnej Perspektywy.

Politechnika Rzeszowska przyjęła tłumy maturzystów odwiedzających Salon. Młodzież wypełniła sale wykładowe, a także utworzyła długie kolejki po odbiór Informatora dla Maturzystów. Największą popularnością cieszyły się wykłady dotyczące nowej formuły matury oraz egzaminów z matematyki zarówno w nowej jak i dotychczasowej wersji.

Inauguracja Kujawsko-Pomorskiego Salonu Maturzystów Perspektywy była zarazem inauguracją Auli UMK po generalnym remoncie. W pachnących jeszcze farbą, pięknie zmodernizowanych pomieszczeniach Auli pojawiły się tłumy maturzystów z województwa kujawsko-pomorskiego.

 

Po raz ósmy w Białymstoku ruszyła kampania informacyjna Salon Maturzystów – tym razem dwudniowa! Podlascy maturzyści tłumnie pojawili się na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej. Dużym zainteresowaniem cieszyły się prezentacje akademickich uczelni z regionu: Uniwersytetu w Białymstoku, Politechniki Białostockiej oraz Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Kilka tysięcy uczniów z województwa lubelskiego przyjechało w poniedziałek, 8 września na pierwszy dzień spotkań Salonu Maturzystów goszczącego na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie.

Wydawnictwo Naukowe PWN zaprasza 24 października br. na wyjątkowe wydarzenie – Sympozjum wykładowców akademickich.

Czy wiemy jak uczyć o inności, tak aby - nawet niechcący - nie krzywdzić? Czy zdajemy sobie sprawę, że dyskryminacja i przemoc w szkole, to nie tylko wyraz braku szacunku wobec innych ludzi ale i łamanie polskiego prawa? Pytanie czy potrafimy na takie sytuacje właściwie reagować i uwrażliwić na nie młodzież.

Wybór studiów to ważna życiowa decyzja. Jaki kierunek studiować, by rozwijać swoje zainteresowania i odnaleźć się na wymagającym rynku pracy? Która uczelnia zapewni wysoki poziom nauki oraz zorganizuje pierwsze praktyki lub staż zawodowy? Jak studiując poszerzać swoje kompetencje?

Maturzyści z Trójmiasta i całego województwa pomorskiego przyjechali na Uniwersytet Gdański, aby wziąć udział w Salonie Maturzystów. Największym zainteresowaniem cieszyły się prezentacje dotyczące nowej formuły egzaminu maturalnego z języka polskiego.

Ma za sobą licencjat na turystyce i rekreacji w Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Teraz studiuje dalej, na ekonomii II stopnia. Też w AFiBV. Paula Czasak jest przykładem na to, że aby odnieść sukces, warto zdobywać wiedzę z różnych dziedzin.

Zmiany na maturze? Problemy z opanowaniem całości materiału i organizacją nauki? Stres związany z najważniejszym egzaminem w życiu? Mamy rozwiązanie – jedyne sprawdzone publikacje maturalne na rynku, czyli Vademecum oraz Testy i arkusze maturalne Wydawnictwa Operon.

Wydawnictwo Perspektywy Press rozda we wrześniu maturzystom ponad 40.000 egzemplarzy „Informatora dla Maturzystów 2015”. Otrzymają go nieodpłatnie uczestnicy Salonu Maturzystów organizowanego w 15 ośrodkach akademickich.

Tegoroczna kampania Salonu Maturzystów rozpocznie się 4 września na Uniwersytecie Gdańskim. To dobra wiadomość dla pomorskich maturzystów, którzy będą mieli więcej czasu na zaplanowanie maturalnego roku.

72 gimnazjalistów oraz 73 licealistów Zespołu Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej rozpoczęło 1 września w auli gmachu głównego pierwszy w historii uczelni rok szkolny 2014/2015.

Ponad cztery miliony siedemset tysięcy uczniów rozpoczęło nowy rok szkolny. Zajęcia potrwają do 26 czerwca 2015 r.

Właśnie wystartowała rejestracja na Microsoft Expert Summit 2014. To bezpłatna ogólnopolska konferencja dla profesjonalistów branży informatycznej, która obędzie się 13 listopada 2014 roku przy ul. Dobrzańskiego 1 i 3 w Lublinie.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.