MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Na Uniwersytecie Gdańskim zakończył się w piątek Salon Maturzystów Perspektywy 2013, największa w Polsce kampania informacyjna w dziedzinie edukacji.

– Warto mądrze studiować, szukać własnej ścieżki edukacyjnej i sposobu na życie – podkreślali wszyscy goście honorowi zabierający głos podczas uroczystej inauguracji Gdańskiego Salonu Maturzystów Perspektywy 2013.

artykuł sponsorowany

Nie ryzykuj słabego wyniku z języka obcego na maturze. Mądrze przygotuj się do egzaminu. W 2013 roku matury nie zdał co piąty maturzysta, czyli koło 70 tys. osób. Niezdany egzamin to zwykle rozpacz, niepotrzebny stres i konieczność zmiany planów na najbliższą przyszłość.  

Jeszcze tylko do końca września uczniowie szkół ponadgimnazjalnych zainteresowani tematyką ekonomiczno-gospodarczo-finansową mogą zgłosić swój udział w ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy EkonomicznejBieżąca edycja Olimpiady objęta została honorowym patronatem Prezesa Narodowego Banku Polskiego i odbywa się pod hasłem „Strefa euro – szansa czy zagrożenie?

Już po raz szósty Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego organizuje „Weekend z Psychologią”. Jest to wydarzenie kierowane do maturzystów, którzy przez dwa dni mają szansę zapoznać się z tą interesującą dziedziną nauki. Program przygotowano tak, aby nie tylko przybliżyć maturzystom czym zajmuje się psychologia i zachęcić ich do studiowania na wydziale UW, ale również pozwolić im przez chwilę poczuć się jakby już byli studentami. Uczestnicy mogą wziąć udział w licznych wykładach i warsztatach poświęconych różnym obszarom tej dziedziny.

W dniach 25-27 września, Sopot już po raz trzeci będzie gościć jedno z najbardziej prestiżowych międzynarodowych wydarzeń biznesowych w Europie. Światowej sławy ekonomiści oraz liderzy biznesu z Polski, Europy i innych kontynentów, przedstawiciele polityki, kultury i świata nauki wezmą udział w Europejskim Forum Nowych Idei (EFNI), organizowanym przez Konfederację Lewiatan.

Zakończył się drugi dzień Europejskiego Forum Nowych Idei. Sopot już po raz trzeci gości jedno z najbardziej prestiżowych międzynarodowych wydarzeń biznesowych w Europie.

23 września rozpoczął się Śląski Salon Maturzystów. Uczelnie regionu prezentują różnorodność oferty edukacyjnej w oparciu o standardy najwyższej jakości, solidną bazę informacji i dostęp studentów do badań naukowych.

Po raz kolejny w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, tłumnie zgromadzili się małopolscy maturzyści by wziąć udział w Krakowskim Salonie Maturzystów, który wystartował do dwudniowych spotkań we wtorek, 24 września. Uczniowie liceów i techników z Małopolski już od pierwszych dni września rejestrowali swoją obecność na ponad sześćdziesięciu wykładach na temat matury, studiów, przesłanek decyzji o wyborach edukacyjnych. I tłumnie na te spotkania przybyli!

19 września 2013 w warszawskim Muzeum Literatury odbyła się Inauguracja XI edycji Kampanii Pisania Piórem. Podczas wydarzenia odsłonięte zostały tematy prac konkursowych, a licznie przybyłe Gwiazdy mówiły o ogromnych zaletach ręcznego pisania.

Każdy gimnazjalista, który interesuje się sprawami ekonomii i w tej dziedzinie chciałby się rozwijać, powinien wybrać się na zajęcia Akademii Młodego Ekonomisty.

Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego jest jedną z wiodących w kraju placówek naukowych. Oferuje nie tylko wysokiej klasy warsztat pracy dla pracowników nauki, ale w ich osobach realizuje także zadania kształcenia następnych generacji naukowców, nauczycieli, wynalazców, menedżerów oraz po prostu wykształconych ludzi o otwartych na świat umysłach. 

artykuł sponsorowany

To, że droga do rozwoju społeczno-ekonomicznego regionów wiedzie przez prężnie działające ośrodki akademickie, nie budzi żadnych wątpliwości. Podobnie jest z regionem świętokrzyskim, gdzie funkcję animatora przeobrażeń pełni Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Studia dostosowane do wymagań rynku pracy – pod okiem najlepszych naukowców i specjalistów wszystkich dziedzin powiązanych z ekonomią, w międzynarodowym otoczeniu, z dużą dawką praktyki dzięki współpracy z firmami i instytucjami publicznymi.

Politechnika Świętokrzyska znów otworzyła swoje drzwi, żeby maturzyści z całego województwa mieli okazję oswoić się z nadchodzącym wielkimi krokami egzaminem oraz poznać ofertę studiów uczelni z regionu i całej Polski.

Po raz siódmy Politechnika Wrocławska jest gospodarzem Wrocławskiego Salonu Maturzystów Perspektywy. I po raz siódmy impreza cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród uczniów ze stolicy województwa, ale także całego województwa. Na spotkania z ekspertami OKE i uczelniami przyjechała młodzież z Bolesławca, Trzebnicy, Sycowa, Kluczborka, Rawicza, Namysłowa, Głogowa, Bystrzycy Kłodzkiej i in.

Maturzyści z całego województwa lubelskiego biorą udział w Salonie Maturzystów na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. W uroczystości otwarcia Salonu, której gospodarzem był prorektor ds. studenckich i dydaktyki Uniwersytetu Przyrodniczego prof. dr hab. Krzysztof Gołacki, wzięli udział reprezentanci środowiska akademickiego i władz samorządowych. Specjalny list do uczestników Salonu wystosował marszałek województwa lubelskiego Krzysztof Hetman.

Około 16 tysięcy uczniów odwiedziło Łódzki Salon Maturzystów, zorganizowany 16 i 17 września br. na terenie Wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej. Zarówno w poniedziałek jak i we wtorek wielotysięczne grupy uczniów klas maturalnych i przedmaturalnych pozyskiwało z pierwszej ręki informacje o najbliższym egzaminie maturalnym, o tym, jak najlepiej przygotować się do matury z przedmiotów obowiązkowych oraz dodatkowych, jakie nowe kierunki i możliwości wynikają z ofert uczelni, jaki wreszcie jest w łódzkiem rynek pracy.

Olsztyński Salon Maturzystów po raz kolejny odbył się na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Już od godziny 8 uczniowie z Olsztyna i pobliskich  miejscowości zaczęli wypełniać korytarze budynku uczelnianej biblioteki.

Warszawska Szkoła Reklamy od 20 lat zajmuje pierwsze miejsce w Polsce wśród szkół uczących zawodu reklamy. Grafika, Realizacja Filmowa, Fotografia oraz Strategia Reklamy i PR to specjalizacje, bez których na konkurencyjnych rynkach nie może funkcjonować żadne przedsiębiorstwo.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.