MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Depresje, obniżona samoocena, lęki, problemy osobiste i w pracy – przyjdź na spotkanie z psychoterapeutą i znajdź przyczyny złego samopoczucia. Od marca rusza program bezpłatnych konsultacji w Akademickim Centrum Psychoterapii i Rozwoju przy SWPS, przy ul. Gocławskiej 12 w Warszawie.

W dniach 24-26 maja 2013r. Koło Studentów Biofizyki "Nobel" Uniwersytetu Jagiellońskiego organizuje II Międzynarodową Konferencję Studentów Biofizyki, której celem jest umożliwienie studentom przedstawienia wyników własnych prac badawczych oraz nawiązania kontaktów międzyuczelnianych.

Z wielką radością informujemy, że akcje „Dziewczyny na Politechniki!” i „Dziewczyny do ścisłych!” otrzymały nominację do „Okularów Równości” w kategorii Prawa Kobiet i zwalczanie dyskryminacji z powodu płci. Nagroda przyznawana jest przez Fundację im. Izabeli Jarugi-Nowackiej.

Już 11 maja odbędą się finały konkursu FameLab 2013! Prezentujemy dziesięciu uczestników zmagań o miano najlepszego naukowego opowiadacza!

Już po raz szósty ruszyły Drogowskazy Kariery – Ogólnopolski Program Edukacyjny na rzecz rozwoju kariery studentów. Projekt został stworzony, aby poprawić konkurencyjność absolwentów polskich uczelni wyższych na rynku pracy oraz pomóc studentom w odnalezieniu najlepszej drogi rozwoju.

Graduate Programme Day to siódma edycja Targów Programów Managerskich organizowanych na terenie Szkoły Głównej Handlowej przez organizację studencką CEMS Club Warszawa. W tym roku projekt odbędzie się 13 marca 2013 roku.


Międzynarodowe targi nowych technologii CeBIT w Hanowerze były w tym roku szczególnie ważne dla Polski – która uzyskała statut ich partnera strategicznego. Polskich stoisk było dużo, a szczególny nacisk położony został tutaj na promocję badań naukowych.

Sobota – ostatni akcent Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego – była udanym dniem dla wszystkich, którzy chcą świadomie kierować swoim życiem i zdobywać nowe umiejętności.

Ani śnieg, ani wiatr nie zniechęciły gości Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego – przed 9.00 w hallu Pałacu Kultury i Nauki czekał już tłumek młodych ludzi nie tylko z województwa mazowieckiego. Na Salon przyjeżdżają młodzi ludzie z miejscowości oddalonych od stolicy o setki kilometrów!

Wielowątkowa debata o warszawskiej edukacji była najważniejszym akcentem pierwszego dnia XIX Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego PERSPEKTYWY 2013. W samo południe dostojni goście dokonali uroczystego otwarcia Salonu. Jak zwykle – są tłumy!

8 marca, na University of Warwick, rozpoczęło się szóste spotkanie Stowarzyszeń Polskich Studentów w Wielkiej Brytanii (Polish Student Societies).  Co roku, kongres odbywa się na innej brytyjskiej uczelni i jest okazją do integracji polskich studentów na Wyspach oraz dyskusji na ważne dla nich tematy. Gospodarze tegorocznej imprezy, Polish Society na uniwersytecie w Warwick, za temat przewodni wybrali szeroko rozumiane pojęcie ‘Modernizacji Polski’.

637 500 to dużo? Zdecydowanie tak. Szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę, że jest to liczba młodych, bezrobotnych absolwentów w Polsce. Dlaczego system edukacji nie przystaje do realiów rynkowych? Dlaczego osoby z wyższym wykształceniem nie są w stanie znaleźć pracy w naszym kraju?

Interesujesz się astronomią, podbojem Kosmosu, komputerami, robotyką, albo fizyką? Chcesz się nauczyć czegoś więcej - od swoich kolegów i od ekspertów? Weź udział w konkursie ASTROBOT i wygraj wycieczkę do amerykańskiego Centrum Kosmicznego im. J. F. Kennedy'ego na Przylądku Canaveral!

Jak co roku czytelnicy Przeglądu Technicznego głosowali na „Złotego inżyniera”. W dziewiętnastej edycji plebiscytu nagrodzono 25 osób, w tym dwie kobiety. Otrzymały one tytuł i dyplom „Wyróżnienie 2012” w kategorii „Młodych inżynierów”.

Chcesz zobaczyć elektryczne fale swojego mózgu i jego trójwymiarowe skany wykonane za pomocą rezonansu magnetycznego? A może wolisz poznać fakty i mity o wykrywaczu kłamstw oraz przetestować swoją zdolność do zachowania zimnej krwi? Przyjdź na Dzień Mózgu w SWPS. Poznaj świat neuronauki.

Mosty Ekonomiczne to jedna z najciekawszych i najpopularniejszych inicjatyw studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Tegoroczna, 9. edycja projektu odbędzie się w dniach 6-9 marca  na terenie kampusu SGH.

Już po raz drugi Fundacja Ocean Marzeń zaprasza wszystkich żeglarzy i sympatyków jachtingu na Festiwal Kultury Marynistycznej Oceany Marzeń. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 8, 9 i 10 marca 2013 roku w Tawernie Korsarz w Warszawie.

Prestiżowy konkurs Droga na Harvard, od trzech lat przykuwa uwagę tysięcy młodych ludzi z całej Polski. Każdego roku czwórka niezwykle zdolnych osób odwiedza Uniwersytet Harvarda i przekonuje się, że studia na najlepszej uczelni na świecie nie muszą pozostawać tylko w sferze marzeń.

To już jubileuszowa, 20. edycja Inżynierskich Targów Pracy organizowanych przez Stowarzyszenie Studentów BEST na Politechnice Warszawskiej. 19 i 20 marca 2013 r. w Dużej Auli Gmachu Głównego zaprezentują się prestiżowe firmy różnych branż, by przedstawić oferty pracy, stażu oraz praktyk.

VII Edycja Akademii Europejskiej – najbardziej znanego w Polsce bezpłatnego kursu przygotowującego do matury z wiedzy o społeczeństwie – rozpoczyna się 2 marca w gmachu Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.