REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


Metoda nauczania Montessori opiera się na wykorzystaniu kreatywności dziecka, na wydobyciu z niego najlepszych cech. Szkoły i przedszkola pracujące zgodnie z tą metodą nauczają w duchu jedności, pokoju, ekologii ze szczególnym zwróceniem uwagi na zdrowie dzieci i ich świadomość otaczającej rzeczywistości. Placówki oświatowe Montessori opierają się na najnowocześniejszych metodach nauczania, a zarówno pracownicy jak i rodzice uczniów nie szczędzą środków służących właściwemu rozwojowi swoich podopiecznych.

Lekcje współczesnej kryminalistyki, pokazy wyposażenia Centrum Kryminalistyki, Kryminologii i Medycyny Sądowej, wirtualny spacer po kampusie oraz prezentacje kierunków studiów i oferty edukacyjnej WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej. To główne atrakcje przygotowane przez Uczelnię na zbliżające się Targi Edukacyjne EDU Salon. Impreza dla tegorocznych maturzystów odbędzie się 27 i 28 lutego 2018 r. tym razem w G2A ARENA Centrum Wystawienniczo–Kongresowym w Jasionce.

Maturzyści i gimnazjaliści z Warszawy i Mazowsza (a nawet - z Pomorza!) tłumnie odwiedzają Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2018 w Pałacu Kultury i Nauki.

Spotkania z ekspertami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie na temat matury i egzaminu gimnazjalnego, konsultacje doradców zawodowych, prezentacje uczelni polskich i zagranicznych – tak w największym skrócie wygląda program XXIX Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2018, który zagościł w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

W dniu 5 marca 2018 odbędzie się druga edycja konferencji EDUAL. Wydarzenie, jak w roku poprzednim, zgromadzi w Gliwicach przedstawicieli środowiska akademickiego i otoczenia społeczno-gospodarczego, którzy wspólnie dyskutować będą o kształceniu studentów. Konferencja organizowana jest przez Politechnikę Śląską wspólnie z Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną (KSSE). W tym roku, podczas pierwszej sesji, obecni będą rektorzy wszystkich polskich uczelni technicznych, którzy będą uczestniczyli w Konferencji Rektorów Uczelni Technicznych, odbywającej się w Gliwicach w tym czasie.

W sektorze Kształcenie zawodowe programu Erasmus+ nastąpił ponad pięćdziesięcioprocentowy wzrost wniosków składanych w tej perspektywie finansowej. Jesteśmy jednym z niewielu państw, w których od początku programu liczba wniosków nieustannie rośnie – podobną tendencję możemy zaobserwować jedynie w Grecji oraz na Węgrzech i Cyprze.

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!