Letnia Szkoła Języka i Kultury Polskiej dla cudzoziemców przy Studium Języków Obcych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oferuje czterotygodniowe kursy języka polskiego jako obcego w miesiącach lipcu, sierpniu i wrześniu.
Mają po kilkanaście lat, są uczniami szkół średnich, na pozór niczym nie różnią się od swoich rówieśników. Gdy ich posłuchać, okazuje się jednak, że wyróżniają się pomysłowością i uporem w dążeniu do realizacji pomysłów. 13 marca, na piątym corocznym wydarzeniu z serii „Zostań wynalazcą” u Urzędzie Patentowym RP, spotkała się młodzież licealna oraz młodzi, zdolni wynalazcy. Wydarzenie odbyło się w ramach promocji akcji Dziewczyny na Politechniki!
Zakończono rejestrację na „WDiNP uczy nocą WoS-u”. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród tegorocznych maturzystów: organizatorzy spodziewają się 850 osób z całej Polski
Prof. Jerzy Duszyński został dziś wybrany na nowego prezesa Polskiej Akademii Nauk. W głosowaniu prof.Duszyński pokonał prof. Mirosławę Marody. Prof. Jerzy Duszyński jest biochemikiem, profesorem nauk biologicznych. W latach 2008-2009 był podsekretarzem stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego.
We Lwowskim Pałacu Sztuki przy ulicy Kopernika 17, tuż obok Pałacu Potockich, aktualnie jednej z rezydencji Prezydenta Ukrainy odbyły się w dniach 13-14 marca br. pierwsze Międzynarodowe Targi Edukacyjne „Wyższa Osvita”.
Szukasz miejsca, w którym mógłbyś osobiście porozmawiać z potencjalnym pracodawcą? Odpowiedź jest bliżej niż myślisz – Inżynierskie Targi Pracy!
Szkoły ponadpodstawoweSerwis maturzystówLicea w Polsce Technika w Polsce |
Studia w Polsce i za granicąStudia podyplomoweStudia doktoranckie Studia MBA Uczelnie niepubliczne |
RankingiRanking Szkół Wyższych Ranking MBA Perspektywy Ranking Liceów Ranking Liceów STEM Ranking Techników Ranking Szkół Warszawskich |
Perspektywy PressSalon Maturzystów PERSPEKTYWYMiędzynarodowy Salon Edukacyjny PERSPEKTYWY Oferta reklamowa Prenumerata |
Fundacja Edukacyjna „Perspektywy”Dziewczyny na politechniki!Study in Poland – serwis dla uczelni Interstudent Strona Fundacji |
In English:Study in PolandPoland International Education Fair PERSPEKTYWY Perspektywy Education Foundation IREG Observatory on Academic Ranking Engirank |