REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


W marcu i kwietniu uczniowie warszawskich i wrocławskich gimnazjów uczestniczą w warsztatach kreatywnych 5. edycji Akademii Wynalazców im. Roberta Boscha. Gimnazjaliści uczą się m.in. budować tunel aerodynamiczny, sterować dronem, drukować w trójwymiarze i miareczkować.

„Nauka może być fascynująca” – to nie jest już tylko wniosek nowoczesnej edukacji ale codzienność uniwersytetów dziecięcych. W wielu miastach Polski wykładowcy akademiccy, w trakcie spotkań prowadzonych na uczelniach wyższych dzielą się swoją wiedzą i pasją z dziećmi.  O tym, jak to robić skutecznie oraz o roli uniwersytetów dziecięcych w lokalnym środowisku, 26 marca br. w Senacie RP w trakcie II Kongresu Uniwersytetów Dziecięcych będą dyskutować organizatorzy uniwersytetów z całej Polski.

13 polskich uczelni prezentuje się wspólnie w Lizbonie na międzynarodowych targach edukacyjnych "Futuralia 2015". Jest to największa w historii prezentacja polskich uczelni w Portugalii.

Dzień Otwarty UEK!!! Już nadchodzi!!! Zapraszamy wszystkich 26.03.2015r. w godzinach 9.00 - 15.00 na Halę Widowiskowo – Sportową na Kampusie UEK.

12 maja 2015 r. dowiemy się, dokąd zmierza świat albo przynajmniej usłyszymy, jak jego przyszłość widzą polscy studenci. Tego dnia na Akademii Leona Koźmińskiego (ALK) odbędzie się studencka konferencja naukowa pt. „Dokąd zmierza świat – gospodarka, polityka i społeczeństwo przyszłości”.

O bezpieczeństwie w sieci i kształtowaniu tam wizerunku przez młode osoby, będą rozmawiać licealiści z ekspertami na konferencji „Reputacja w sieci”, która odbędzie się 13 marca o godz. 17.00 w Przestrzeni Kreatywnej przy ul. Mińskiej 65 w Warszawie. Spotkanie jest realizowane w ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego dla uczniów szkół średnich „Zwolnieni z teorii”.

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!