REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


Trwa letnia rekrutacja na studia w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Studia rozpoczynające się od marca są dobrą okazją dla tych, którzy nie chcą czekać aż do października.

Prof. Tadeusz Wibig, dr hab. Andrzej Katunin, Jan Świerkowski, portal "Nauka o klimacie", program "Astronarium" oraz Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN - to laureaci konkursu Popularyzator Nauki 2017, organizowanego przez serwis PAP Nauka w Polsce i resort nauki.

12,6 tys. zł brutto miesięcznie - tyle średnio zarabia specjalista IT w Polsce. Wysokie zarobki kuszą, ale nie rozwiązują problemu związanego z niedoborem programistów. Brakuje absolwentów studiów informatycznych, których liczba spadła o 20 proc. w ciągu ostatnich 10 lat. Poza tym, jak wskazują badania szkoły programowania online Kodilla.com, tylko 17 proc. Polaków zna nowoczesne sposoby dokształcania się i przebranżowienia do pracy w sektorze IT.

W poniedziałek 15 stycznia 2018 roku prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki na wniosek wiceprezesa Rady Ministrów Jarosława Gowina powołał dyrektora Biura Ministra Piotra Müllera na podsekretarza stanu w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Müller będzie odpowiadał m.in. za legislacyjne prace resortu, sprawy studenckie oraz działalność informacyjno-promocyjną ministerstwa.

12 stycznia w Audytorium Maximum Wydziału Prawa i Administracji UAM odbyła się uroczystość nagrodzenia najlepszych szkół średnich w województwie wielkopolskim. Najlepszym liceum w województwie wielkopolskim w 2018 roku zostało I Liceum Ogólnokształcące w Swarzędzu, a najlepszym technikum – Technikum Komunikacji w Zespole Szkół Komunikacji w Poznaniu.

Weź udział w bezpłatnym kursie, który proponuje Collegium Civitas! Zajęcia poprowadzi videoblogerka Iza Kasperek.

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!