MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej zaprasza do udziału w debacie online, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek – 30 marca. Wirtualne, otwarte spotkanie jest adresowane do wyższej kadry zarządzającej. Udział w nim potwierdzili wybitni eksperci – wykładowcy Szkoły: Jacek Santorski, prof. Witold Orłowski i Sebastian Burgemejster.

Nowa definicja lidera i biznesu 

Prezesi, właściciele firm, managerowie oraz inni przedstawiciele kadry zarządzającej, stoją obecnie przed bardzo dużym wyzwaniem: muszą nie tylko odnaleźć się w obecnej sytuacji ekonomicznej, ale i społecznej. Pracownicy, czyli większość społeczeństwa, w okresie destabilizacji, potrzebują liderów, przywódców i autorytetów, którzy podejmą odpowiedzialne decyzje dotyczące biznesowej przyszłości. Nawet najtrudniejsze z nich będą wymagały rzetelnego uzasadnienia i sprawnej komunikacji. Jak nigdy też dotąd, biznes korzystać będzie z siły kompetencji miękkich, w tym empatii.   

Pytania, na które padną odpowiedzi 

Jak zatem zarządzać sobą, aby dawać przykład innym? Jak wzmacniać morale zespołu w trak trudnych okolicznościach? Jak widzieć możliwości zamiast destrukcji? W jaki sposób pielęgnować optymizm? Jak zweryfikować samorozwój?  I wreszcie, co zbuduje przewagę firmy, kiedy „opadnie kurz” i środowisko biznesowe będzie musiało odnaleźć się w zupełnie nowej rzeczywistości?  

Świat w trudnych czasach? Słuchajmy autorytetów 

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej zaprosiła uznanych autorytetów – wykładowców do debaty online z udziałem internautów. Obecność na tym wirtualnym wydarzeniu pomoże kadrze zarządzającej uzyskać wskazówki, które zastosowane w praktyce, wesprą podejmowanie decyzji biznesowych. Duża część wątków dyskusji poświęcona będzie perspektywom ekonomicznym, które przybliży wybitny ekonomista, prof. Witold Orłowski 

Nowy człowiek, nowy lider, nowe czasy 

Tematy związane z etycznym przywództwem, nową strategią samorozwoju oraz analizą postaw autorytetów, którzy zdolni są przeprowadzić zespoły przez czasy VUCA – to obszar psychologii biznesu, bliski Jackowi Santorskiemu. Z kolei Sebastian Burgemejster, będący wieloletnim, uznanym w środowisku, menagerem, pracującym od lat m.in. w audycie systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji dla instytucji państwowych i prywatnych, odwoła się do doświadczenia i przedstawi pomocne wskazówki z obszaru zarządzania 

Debata odbędzie się 30 marca (poniedziałek) o godz. 17:00. 
Wydarzenie ma charakter otwartego, bezpłatnego webinarium. 
Wymagana jest rejestracja na: biznes.edu.pl 

*** 

O Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej 

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej jest liderem edukacji menedżerskiej w Polsce z ponad 28-letnią tradycją współpracy z prestiżowymi uczelniami założycielskimi: HEC Paris (1. miejsce w rankingu Financial Times, European Business School Ranking 2019), London Business School (2. miejsce w rankingu Financial Times, European Business School Ranking 2019) oraz Norwegian School of Economics. Misją Szkoły jest kształcenie odpowiedzialnych liderów biznesu. Szczególny akcent położony jest na zestaw praktycznych umiejętności, rozwój osobisty oraz zrozumienie i adaptację technologii przyszłości. Zespół wykładowców tworzą wybitni naukowcy i praktycy. W ostatnim rankingu portalu Perspektywy, Szkoła zajęła 1. miejsce w kat. "Najlepszy program MBA w opinii absolwentów". 

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej oferuje programy: Executive MBA, MBA WCM, MBA Digital Transformation, MBA Finance & Technology; programy podyplomowe: Akademia Psychologii Przywództwa (pod opieką Jacka Santorskiego), ACCA Postgraduate Studies in Accounting & Finance, Badania Kliniczne i Rozwój Leku, Energetyka dla biznesu: technologie ekonomia, wdrożenia, Interdyscyplinarne Studia Menedżerów Farmacji, Marketing i Sprzedaż Leków, Studium Farmakoekonomiki, Total Design Management oraz Certificate in Business for Engineers dla studentów Politechniki Warszawskiej. Firmy mogą korzystać z programów zamkniętych, ukierunkowanych pod konkretne zagadnienia dotyczące organizacji. Szkoła Biznesu PW współpracowała w tym zakresie m.in. z: PGE, BRE Bank, GDDiKA, Fabryka Mebli Forte, Lafarge, Lyreco i PZU. 

Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej, ul. Koszykowa 79, 02-008 Warszawa, tel. 22 234 70 89, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.www.biznes.edu.pl 

 

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!