
Prawie 250 osób zgromadziło się 24 stycznia w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej podczas pierwszej edycji konferencji „Młodzi na rynku pracy”. Wszystko po to, aby dowiedzieć się jak wygląda sytuacja młodych na rynku pracy, jak budować własną markę oraz jak znaleźć stabilne zatrudnienie w stolicy Dolnego Śląska.

Trwają zapisy na zajęcia Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego i Akademii Młodego Ekonomisty – programów edukacji ekonomicznej dla dzieci i młodzieży działających przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Uczestnictwo w zajęciach jest nieodpłatne. Zgłoszenia przyjmowane będą do 10 lutego 2013 r. Pierwsze zajęcia rozpoczynają się w marcu.
© 2026 Perspektywy.pl O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt | E-booki | Ustawienia prywatności