
Wydział Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej oraz firma Philips Royal Polska wspólnie utworzą Śląskie Centrum Inżynierskiego Wspomagania Medycyny i Sportu. Nowoczesna sieć laboratoriów ma powstać do 2020 roku. Inauguracja współpracy odbędzie się w poniedziałek, 13 marca, o godz. 11.00 w hotelu Diament w Zabrzu przy ul. 3 Maja 122a.

Innowacyjność i profesjonalizm, połączone z wolą nieustającego rozwoju – idealny mix energetyczny? Zbliżająca się VI edycja Akademia Energii organizowana przez Fundację im. Lesława A. Pagi integruje młode talenty z całej Polski i pomaga im stawiać pierwsze zawodowe kroki w branży energetycznej. Już w marcu ruszają szkolenia i warsztaty z najwybitniejszymi ekspertami.

8-go marca, nie przypadkowo w Dzień Kobiet, na Politechnice Warszawskiej, podczas konferencji prasowej na 10-lecie akcji Dziewczyny na politechniki! mówiliśmy o kobietach w nowych technologiach, studentkach politechnik i wydziałów ścisłych, a także projektach, które Fundacja Edukacyjna Perspektywy przygotowała dla nich w tym roku. Na konferencji swoją premierę miał raport Kobiety na politechnikach 2017, a także ruszył zupełnie nowy, bezprecedensowy program - IT for SHE, którego celem jest zwiększenie udziału kobiet w branży technologicznej poprzez wspieranie studentek kierunków informatycznych.
© 2026 Perspektywy.pl O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt | E-booki | Ustawienia prywatności