Z myślą o odważnych pomysłach i nowych działaniach
Końcówka roku skłania do zatrzymania się na chwilę i spojrzenia wstecz. Choć ostatnie miesiące nie były łatwe dla uczelni, bo naznaczone niepewnością otaczającego świata, przyniosły też wiele powodów do satysfakcji i dumy. To dzięki codziennej pracy, zaangażowaniu i współpracy całej wspólnoty akademickiej udało się zrealizować ważne cele i podjąć nowe wyzwania. Przed nami kolejny rok, który - choć wymagający - niesie ze sobą przestrzeń na świeże pomysły, rozwój i dobre inicjatywy. Wierzymy, że wspólnym wysiłkiem i z odrobiną odwagi będziemy potrafili nadać im realny kształt. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Redakcja Newslettera Akademickiego życzy wszystkim spokoju, ciepła i chwili wytchnienia w gronie najbliższych. Niech nadchodzący rok przyniesie energię, życzliwość i inspirację do dalszych działań. Do zobaczenia w nowym roku!
Zielona Góra stawia na bezpieczeństwo. W czwartek 18 grudnia br. podpisane zostało porozumienie w sprawie powołania Zielonogórskiej Akademii Bezpieczeństwa. Stronami wiodącymi projektu są Uniwersytet Zielonogórski, Miasto Zielona Góra oraz Ośrodek Zamiejscowy w Zielonej Górze Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji.
© 2026 Perspektywy.pl O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt | E-booki | Ustawienia prywatności