Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy nie zdążyli zapisać się na studia w październiku oraz dla osób, które po pierwszym semestrze chciałby zmienić kierunek. Nie musicie, odkładać swoich planów na jesień, w WSB w Warszawie trwa rekrutacja na studia I i II stopnia, jednolite magisterskie oraz na studia podyplomowe. Dodatkowo, zapisując teraz można skorzystać z promocji – zwalniającej z opłaty wpisowej i pozwalającej zaoszczędzić na czesnym nawet 600 złotych.
Akademia Leona Koźmińskiego dołączyła do grona czołowych szkół biznesu na świecie, tworzących Konsorcjum EMBA - Executive MBA Consortium for Global Business Innovation. Studenci i absolwenci programu Executive MBA z Koźmińskiego mogą odbyć część programu np. w Japonii, w Dolinie Krzemowej w USA, w Brazylii czy RPA.
© 2026 Perspektywy.pl O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt | E-booki | Ustawienia prywatności