Współpracę naukowo-badawczą oraz techniczno-technologiczną obejmuje porozumienie między Uniwersytetem Jagiellońskim a Centrum Łukasiewicz. Umowa, którą podpisano 4 kwietnia w sali Senackiej Collegium Novum, inicjuje kontakty między oboma podmiotami. Podpisy na dokumencie złożyli prorektor UJ ds. badań naukowych prof. Piotr Kuśtrowski i wiceprezes ds. badawczych Centrum Łukasiewicz dr Remigiusz Kopoczek.
© 2026 Perspektywy.pl O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt | E-booki | Ustawienia prywatności