Już 22-24 czerwca Wrocław (Hala Stulecia i Wrocławskie Centrum Kongresowe) stanie się przestrzenią wielowątkowych debat, warsztatów i działań artystycznych, które łączą naukę z praktyką. Kongres i Festiwal Psychologiczny Re_Mind to odpowiedź na rosnącą obecność mitów i pseudopsychologii w przestrzeni publicznej oraz cyfrowej. Inicjatorem wydarzenia jest Uniwersytet SWPS, a współorganizatorami – Miasto Wrocław i Telewizja Polska.
25 i 26 maja to dwa dni inspiracji, nauki i odkrywania akademickiego świata przez uczniów szkół średnich - laureatów i finalistów ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych. Pilotażowa, pierwsza edycja wydarzenia "UJ dla Olimpijczyków" ukazuje cały potencjał tej inicjatywy. Jeśli kolejne odsłony będą rozwijane równie dynamicznie, UJ ma szansę stać się jednym z najważniejszych ośrodków wspierających młode talenty w Polsce.
© 2026 Perspektywy.pl O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt | E-booki | Ustawienia prywatności